| Osa numero | NOJS685M006RWJ |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 6.8µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 6.3V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.7 Ohm |
| Nykyinen - vuoto | 1µA |
| Laimennuskerroin | 8% |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
| Valmistajan koko koodi | S |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.047" (1.20mm) |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Toimittajan laitepaketti | 1206 (3216 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP NIOB OXIDE 6.8UF 20% 4V 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP NIOB OXI 6.8UF 20% 6.3V 1206
Varastossa: 0