| Osa numero | MA605A104FAA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.1µF |
| Toleranssi | ±1% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Lämpötilan kerroin | C0G, NP0 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.350" Dia x 0.690" L (8.89mm x 17.53mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 100V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.047UF 100V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 100V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 100V X7R AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 100V X7R AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 100V X7R AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Taoglas Limited
Kuvaus: ANT GPS/GLONASS MALE SMA 1M
Varastossa: 88
Valmistaja: Taoglas Limited
Kuvaus: ANT SPARTAN GPS/CELL/2.4GHZ WHT
Varastossa: 48
Valmistaja: Taoglas Limited
Kuvaus: ANT SPARTAN GPS/CELL/2.4GHZ SMA
Varastossa: 143
Valmistaja: Taoglas Limited
Kuvaus: GPS/CELLULAR/WI-FI ANTENNA
Varastossa: 10