| Osa numero | LP0805H2900ASTR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 2.9GHz Center |
| kaistanleveys | - |
| Suodatintyyppi | Low Pass |
| väre | - |
| Insertion Loss | 0.95dB |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad |
| Koko / ulottuvuus | 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.041" (1.05mm) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 947MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 967MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 947MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 942MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 902MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 902MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 897MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 881MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 836MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: LOW PASS FILTER 836MHZ 0805 SMD
Varastossa: 0