| Osa numero | F1206B2R00FSTR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sulaketyyppi | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Nykyinen arvostelu | 2A |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 63V |
| Vasteaika | Fast |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Breaking Capacity @ Nimellisjännite | 50A |
| Sulaminen I²t | 0.03 |
| hyväksynnät | cUL, UL |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Väri | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MOUNT 1A 32VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MNT 200MA 32VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MNT 375MA 32VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MOUNT 1A 32VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: FUSE BOARD MOUNT 1A 32VDC 1206
Varastossa: 0