| Osa numero | CWR29KB334JCAC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.33µF |
| Toleranssi | ±5% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 7.5 Ohm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1005 (2512 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.100" L x 0.050" W (2.54mm x 1.27mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.065" (1.65mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | A |
| ominaisuudet | Military |
| Epäonnistumisprosentti | C (0.01%) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 10% 10V 2010
Varastossa: 3500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 4V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 4V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 47UF 10% 10V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 15UF 10% 10V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 6V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 47UF 10% 4V 2010
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 3.3UF 10% 10V 1005
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 15UF 10% 6V 1505
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 10% 6V 2010
Varastossa: 0