| Osa numero | CWR19MB106KBHC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 10µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 900 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2915 (7338 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.125" (3.18mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | H |
| ominaisuudet | Military |
| Epäonnistumisprosentti | B (0.1%) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10% 10V 1505
Varastossa: 544
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 22UF 10% 25V 2915
Varastossa: 357
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10% 20V 2214
Varastossa: 33
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 15UF 10% 25V 2711
Varastossa: 200
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 10% 15V 2711
Varastossa: 10
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 22UF 5% 20V 2711
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10% 15V 1510
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 10% 20V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 10V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 22UF 10% 6V 1510
Varastossa: 0