| Osa numero | CWR11HC475KB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 4.7µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 15V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4 Ohm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1411 (3528 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.083" (2.10mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | B |
| ominaisuudet | Military |
| Epäonnistumisprosentti | B (0.1%) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 15UF 20% 10V 2413
Varastossa: 200