Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit CWR09JC335KB
AVX Corporation CWR09JC335KB
Osa numero
CWR09JC335KB
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP TANT 3.3UF 10% 20V 2010
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumikondensaattorit
AVX Corporation
    7.32331/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CWR09JC335KB
Osan tila Active
kapasitanssi 3.3µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 20V
Tyyppi Molded
ESR (Equivalent Series Resistance) 4 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 2010 (5025 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.065" (1.65mm)
Lyijyväli -
Valmistajan koko koodi E
ominaisuudet Military
Epäonnistumisprosentti B (0.1%)