| Osa numero | CKR23CG332KM A.S. |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 3300pF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 100V |
| Lämpötilan kerroin | C0G, NP0 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | Military |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | M (1%) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 2-DIP |
| Koko / ulottuvuus | 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.195" (4.95mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.325" (8.25mm) |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V NP0 2-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V NP0 2-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V NP0 2-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V NP0 2-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V NP0 2-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V NP0 2-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 200V RADIAL
Varastossa: 0