Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit CKR23CG332KM A.S.
AVX Corporation CKR23CG332KM A.S.
Osa numero
CKR23CG332KM A.S.
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP CER 3300PF 100V NP0 2-DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
    3.06265/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CKR23CG332KM A.S.
Osan tila Active
kapasitanssi 3300pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 100V
Lämpötilan kerroin C0G, NP0
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Military
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti M (1%)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 2-DIP
Koko / ulottuvuus 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.195" (4.95mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.325" (8.25mm)