| Osa numero | CKR22CG681JM |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 680pF |
| Toleranssi | ±5% |
| Jännite - Nimellisjännite | 100V |
| Lämpötilan kerroin | C0G, NP0 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | Military |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | M (1%) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 2-DIP |
| Koko / ulottuvuus | 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.175" (4.45mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.325" (8.25mm) |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 100V BX 2-DIP
Varastossa: 600
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 100V RADIAL
Varastossa: 0