Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit 2225PC684MAT1A
AVX Corporation 2225PC684MAT1A
Osa numero
2225PC684MAT1A
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP CER 0.68UF 250V X7R 2225
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 2225PC684MAT1A
Osan tila Active
kapasitanssi 0.68µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 2225 (5763 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.100" (2.54mm)