| Osa numero | 1808HC102MAT2A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 1000pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 3000V (3kV) |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | High Voltage |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 1808 (4520 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.080" (2.03mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 14PF 3KV NP0 1808
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10PF 3KV NP0 1808
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 3KV NP0 1808
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 15PF 3KV NP0 1808
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 3KV NP0 1808
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10PF 3KV NP0 1808
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 12PF 3KV NP0 1808
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 15PF 3KV C0G/NP0 1808
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 15PF 3KV C0G/NP0 1808
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 3KV NP0 1808
Varastossa: 0