| Osa numero | 1206SC102MAT1A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 1000pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 1500V (1.5kV) |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | High Voltage |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.060" (1.52mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1.5KV NP0 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1.5KV NP0 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 120PF 1.5KV NP0 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 15PF 1.5KV NP0 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 120PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 120PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Varastossa: 0