Koti Tuoteseloste kondensaattorit Ohutkalvokondensaattorit 06033J0R2ABTTR
AVX Corporation 06033J0R2ABTTR
Osa numero
06033J0R2ABTTR
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0603
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Ohutkalvokondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 06033J0R2ABTTR
Osan tila Active
kapasitanssi 0.2pF
Toleranssi ±0.05pF
Jännite - Nimellisjännite 25V
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet RF, High Q, Low Loss
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.029" (0.73mm)