| Osa numero | 26505-DSG-LED |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Lampun / suurennuslasi | Lamp, Magnifier |
| Jännite | - |
| Objektiivin tyyli / koko | 5 Diopter (2.25x), 7.00" (177.80mm) Diameter |
| polttimo | LED, White (72) |
| käsivarsi | 36.00" (914.4mm) |
| Väri | Silver |
| Johdon pituus | 5' (1.52m) |
Valmistaja: Aven Tools
Kuvaus: LAMP MAGNIFIER 2.25X LED
Varastossa: 88
Valmistaja: Aven Tools
Kuvaus: LAMP MAGNIFIER 2.25X LED
Varastossa: 3
Valmistaja: Aven Tools
Kuvaus: LAMP MAGNIFIER 1.75X LED
Varastossa: 18