| Osa numero | 17405 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Soldering |
| Teho | 58W |
| Jännite - Syöttö | 110 ~ 130V |
| Pistoketyyppi | Included, Not Specified |
| Jännite - lähtö | - |
| Kanavien määrä | 1 |
| Ohjaus- / näyttötyyppi | Digital |
| sisältää | Iron Holder |
| Perusyksikkö | - |
| Toimitettu rauta, pultti, kahva | Included, Not Specified |
| Toimitetut vinkit / suuttimet | Included, Not Specified |
| Workstand | Built On |
| Lämpötila-alue | 320°F ~ 1020°F (160°C ~ 550°C) |
| ominaisuudet | LCD Display, Temperature Control |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 17POS 2.54MM 3"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 17POS 2.54MM 3"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 17POS 2.54MM 2"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 17POS 2.54MM 1.5"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 17POS 2.54MM 1.25"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 17POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 17POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 17POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0