| Osa numero | AF32GSSIB-OEM |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muistikoko | 32GB |
| Muistityyppi | FLASH - NAND (SLC) |
| Muotoseikka | M.2 Module |
| Nopeus - Lue | 530MB/s |
| Nopeus - Kirjoita | 390MB/s |
| Jännitteensyöttö | - |
| Tyyppi | SATA III |
| Nykyinen - Max | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Paino | - |
| Koko / ulottuvuus | 60.00mm x 22.00mm x 3.50mm |
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: 32 GB MLC COM-TEMP SATA II CFAST
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: 32GB MLC I-TEMP (-40C - +85C) SA
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: SSD 32GB SLIM-SATA MLC SATA II
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: SSD 32GB 2.5" MLC SATA II
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: SSD 32GB MSATA MLC SATA II
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEM CARD SDHC 32GB CLASS 10 SLC
Varastossa: 9
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEM CARD SDHC 32GB CLASS 10 MLC
Varastossa: 34
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEM CARD COMPACTFLASH 32GB SLC
Varastossa: 32
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEMORY CARD CFAST 32GB SLC
Varastossa: 11
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEM CARD COMPACTFLASH 32GB MLC
Varastossa: 0