| Osa numero | AF2GSSEL-OEM |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muistikoko | 2GB |
| Muistityyppi | FLASH - NAND (SLC) |
| Muotoseikka | Slim-SATA |
| Nopeus - Lue | 112MB/s |
| Nopeus - Kirjoita | 91MB/s |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Tyyppi | SATA II |
| Nykyinen - Max | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Paino | - |
| Koko / ulottuvuus | - |
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: SSD 2GB EUSB SLC 5V
Varastossa: 43
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: SSD 2GB SATA DOM SLC
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: SSD 2GB SLIM-SATA SLC SATA II 5V
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: SSD 2GB SATA DOM SLC
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: SSD 2GB EUSB SLC
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEMORY CARD COMPACTFLASH 2GB SLC
Varastossa: 801
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEM CARD MICROSD 2GB CLASS 6 SLC
Varastossa: 4557
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEMORY CARD SD 2GB CLASS 6 SLC
Varastossa: 1535
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEMORY CARD COMPACTFLASH 2GB
Varastossa: 0
Valmistaja: ATP Electronics, Inc.
Kuvaus: MEMORY CARD CFAST 2GB SLC
Varastossa: 0