| Osa numero | MSL1064AW-R |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | DC DC Regulator |
| topologia | Step-Up (Boost) |
| Sisäiset kytkimet | Yes |
| Lähdöiden määrä | 6 |
| Jännite (min) | 4.75V |
| Jännitesyöttö (maksimi) | 36V |
| Jännite - lähtö | 48V |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 30mA |
| Taajuus | 1.1MHz |
| himmennys | Analog, PWM |
| Sovellukset | Backlight |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 24-WQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TQFN (5x5) |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 28TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24TQFN
Varastossa: 0