| Osa numero | MIC4422ACT |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Kanavan tyyppi | Single |
| Ohjaajien lukumäärä | 1 |
| Porttityyppi | N-Channel MOSFET |
| Jännitteensyöttö | 4.5 V ~ 18 V |
| Logiikkajännite - VIL, VIH | 0.8V, 3V |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) | 9A, 9A |
| Syötteen tyyppi | Non-Inverting |
| Korkeapaineinen jännite - Max (Bootstrap) | - |
| Nousu / laskuaika (Typ) | 20ns, 24ns |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-220-5 |
| Toimittajan laitepaketti | TO-220-5 |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC DRIVER MOSFET 100V CMOS 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC DRIVER MOSFET 100V TTL 8-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC DRIVER MOSFET 100V TTL 8-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC DRIVER MOSFET 100V CMOS 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC REG SHUNT LOW VOLT SOT-143
Varastossa: 1637
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC REG SHUNT LOW VOLT SOT-143
Varastossa: 0