| Osa numero | ATA5429-PLSW |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | TxRx Only |
| RF perhe / vakio | General ISM < 1GHz |
| protokolla | - |
| modulaatio | ASK, FSK |
| Taajuus | 915MHz |
| Datanopeus (maksimi) | 20kBaud |
| Teho - lähtö | 10dBm |
| Herkkyys | -116.5dBm |
| Muistikoko | - |
| Sarjaliitännät | SPI |
| GPIO | - |
| Jännitteensyöttö | 2.4 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 10.3mA ~ 10.5mA |
| Nykyinen - Lähettävä | 6.5mA ~ 17.3mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 48-VFQFN Exposed Pad |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC WINDOW WATCHDOG TIMER 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC WINDOW WATCHDOG TIMER 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC WINDOW WATCHDOG TIMER 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC WINDOW WATCHDOG TIMER 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC TRANSMITTER 125KHZ 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC XMITTER 125KHZ FOR TPM 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC TRANSMITTER TPM 125KHZ 20-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC TRANSMITTER 125KHZ 20QFN
Varastossa: 0