| Osa numero | 23K256-I/ST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muistityyppi | Volatile |
| Muistimuoto | SRAM |
| tekniikka | SRAM |
| Muistikoko | 256Kb (32K x 8) |
| Kellotaajuus | 20MHz |
| Kirjoita työkierron aika - sana, sivu | - |
| Kirjautumisaika | - |
| Muistipiiri | SPI |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-TSSOP |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8SOIC
Varastossa: 6160
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8DIP
Varastossa: 458
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8TSSOP
Varastossa: 3883
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8SOIC
Varastossa: 0