Assmann WSW Components AWP2-26-7241-T-R
Osa numero
AWP2-26-7241-T-R
Valmistaja
Assmann WSW Components
Kuvaus
CONN SOCKET IDC 26POS W/STR GOLD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Suorakulmaiset liittimet - vapaasti riippuva, ​​paneelin kiinnitys
Assmann WSW Components
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero AWP2-26-7241-T-R
Osan tila Obsolete
Liittimen tyyppi Socket
Yhteystyyppi Female Socket
Sijoitusten määrä 26
Piki 0.079" (2.00mm)
Rivien määrä 2
Riviväli 0.079" (2.00mm)