Assmann WSW Components AWHW40G-0202-T-R
Osa numero
AWHW40G-0202-T-R
Valmistaja
Assmann WSW Components
Kuvaus
CONN HEADER LOW-PRO 40POS GOLD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Suorakaideliittimet - otsaketjut, urospuoliset nastat
Assmann WSW Components
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero AWHW40G-0202-T-R
Osan tila Obsolete
Liittimen tyyppi Header
Yhteystyyppi Male Pin
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sijoitusten määrä 40
Ladatut paikat All
Rivien määrä 2
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Asennustyyppi Through Hole
päättyminen Solder
Kiinnitystyyppi Push-Pull
Kontaktin pituus - Mating 0.224" (5.70mm)
Yhteyden pituus - Post 0.130" (3.30mm)
Yleinen kosketuspituus -
Eristyskorkeus 0.354" (9.00mm)
Ota yhteys muotoon Square
Yhteys Maali - Mating Gold
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus Flash
Ota yhteys - Post Tin
Yhteysmateriaali Brass
Eristysmateriaali Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
ominaisuudet Keying Slot
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C