Assmann WSW Components AWHW40A-0202-T-R
Osa numero
AWHW40A-0202-T-R
Kuvaus
CONN HEADR R/A LO-PRO 40POS GOLD
Assmann WSW Components
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero AWHW40A-0202-T-R
Yhteystyyppi Male Pin
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sijoitusten määrä 40
Ladatut paikat All
Rivien määrä 2
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
päättyminen Solder
Kiinnitystyyppi Push-Pull
Kontaktin pituus - Mating 0.224" (5.70mm)
Yhteyden pituus - Post 0.124" (3.15mm)
Yleinen kosketuspituus -
Eristyskorkeus 0.352" (8.94mm)
ominaisuudet Keying Slot
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C