Assmann WSW Components AWH40A-0222-T-R
Osa numero
AWH40A-0222-T-R
Kuvaus
CONN HEADER 40POS R/A SHORT GOLD
Assmann WSW Components
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero AWH40A-0222-T-R
Yhteystyyppi Male Pin
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sijoitusten määrä 40
Ladatut paikat All
Rivien määrä 2
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
päättyminen Solder
Kiinnitystyyppi Latch Lock/Eject Hooks, Short
Kontaktin pituus - Mating -
Yhteyden pituus - Post 0.150" (3.81mm)
Yleinen kosketuspituus -
Eristyskorkeus 0.669" (17.00mm)
ominaisuudet Keying Slot
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C