Assmann WSW Components AWH14A-0202-T-R
Osa numero
AWH14A-0202-T-R
Valmistaja
Assmann WSW Components
Kuvaus
CONN HEADER 14POS RT ANG GOLD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Suorakaideliittimet - otsaketjut, urospuoliset nastat
Assmann WSW Components
    0.86500/pcs
  • 10 pcs
    0.33100/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero AWH14A-0202-T-R
Osan tila Obsolete
Liittimen tyyppi Header
Yhteystyyppi Male Pin
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sijoitusten määrä 14
Ladatut paikat All
Rivien määrä 2
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
päättyminen Solder
Kiinnitystyyppi Push-Pull
Kontaktin pituus - Mating -
Yhteyden pituus - Post 0.150" (3.81mm)
Yleinen kosketuspituus -
Eristyskorkeus 0.669" (17.00mm)
Ota yhteys muotoon Square
Yhteys Maali - Mating Gold
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus Flash
Ota yhteys - Post Tin
Yhteysmateriaali Brass
Eristysmateriaali Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
ominaisuudet Keying Slot
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Suojaus -
Materiaalin syttymisluokitus UL94 V-0
Eristysväri Gray
Liittyvät tuotteet
AWH14A-0202-T-R
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: CONN HEADER 14POS RT ANG GOLD