| Osa numero | LPQ173 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Enclosed |
| Lähdöiden määrä | 4 |
| Jännite - Syöttö | 85 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö 1 | 5V |
| Jännite - lähtö 2 | 12V |
| Jännite - ulostulo 3 | -12V |
| Jännite - lähtö 4 | 5V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 24A, 8A, 3A, 24A |
| Teho (wattia) | 85W (175W Forced Air) |
| Sovellukset | ITE (Commercial), Medical |
| Jännite - eristäminen | - |
| tehokkuus | 75% |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| ominaisuudet | Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Koko / ulottuvuus | 8.50" L x 4.25" W x 1.50" H (216.0mm x 108.0mm x 38.1mm) |
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Varastossa: 8000
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Varastossa: 4000
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Varastossa: 4000
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Varastossa: 14000
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 4PLCC SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Varastossa: 0