| Osa numero | EXB100-48S3V3-RJ |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 36V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 75V |
| Jännite - lähtö 1 | 3.3V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 30A |
| Teho (wattia) | 100W |
| Jännite - eristäminen | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 90°C |
| tehokkuus | 90.5% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 9-DIP Module, 8 Leads |
| Koko / ulottuvuus | 2.40" L x 2.28" W x 0.39" H (61.0mm x 57.9mm x 9.8mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 3.3V 100W
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 5V 100W
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 5V 100W
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: CONV DC/DC OPN FRM 3.3V OUT 100W
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: CONV DC/DC OPN FRM 5V OUT 100W
Varastossa: 0