| Osa numero | 06-024-101 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | DIP to DIP, Reversed |
| Sijoitusten määrä | 6 |
| Rivien määrä | 2 |
| Pitch - liitin | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - kaapeli | 0.050" (1.27mm) |
| Pituus | 2.00' (609.60mm) |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Multiple, Ribbon |
| suojaus | Unshielded |
| Käyttö | - |
| Kaapelin irrotus | Solder |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Yhteyden viimeistelypaksuus | 10µin (0.25µm) |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 6POS 2.54MM 2"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 6POS 2.54MM 1"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 6POS 2.54MM 1.75"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 6POS 2.54MM 1.5"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 6POS 2.54MM 1.25"
Varastossa: 0