Koti Tuoteseloste Suodattimet EMI / RFI-suodattimet (LC, RC Networks) PSM1-402Z-20B
API Technologies Corp PSM1-402Z-20B
Osa numero
PSM1-402Z-20B
Kuvaus
FILTER LC(PI) 4000PF SMD
Tuoteparametri
Osa numero PSM1-402Z-20B
Vastus - kanava (ohmit) -
nykyinen 20A
arvot C = 4000pF
ESD-suojaus No
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 3-PSM
Koko / ulottuvuus 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Korkeus 0.118" (3.00mm)