| Osa numero | 51F-712-003 |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Low Pass |
| Suodattimen tilaus | 2nd |
| tekniikka | LC |
| Kanavien määrä | 1 |
| Keskusta / katkaisutaajuus | - |
| Vaimennuksen arvo | 43dB @ 100MHz |
| Vastus - kanava (ohmit) | 0.01 |
| nykyinen | 10A |
| arvot | C = 0.022µF |
| ESD-suojaus | No |
| Käyttölämpötila | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Jännite - Nimellisjännite | 100V |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Bushing, 1 Turret Lead |
| Koko / ulottuvuus | 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.13mm) |
| Korkeus | - |
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 5500PF CHASSIS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 5500PF CHASSIS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 5500PF CHASSIS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
Varastossa: 0