Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit SPD125R-224M
API Delevan Inc. SPD125R-224M
Osa numero
SPD125R-224M
Kuvaus
FIXED IND 220UH 800MA 420 MOHM
API Delevan Inc
    0.85840/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SPD125R-224M
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 220µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 800mA
Nykyinen - kylläisyys 800mA
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 420 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 1kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.236" (6.00mm)