Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit SPD125-103M
API Delevan Inc. SPD125-103M
Osa numero
SPD125-103M
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 10UH 4A 55 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
    1.61433/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SPD125-103M
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 10µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 4A
Nykyinen - kylläisyys 4A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 55 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 100kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.236" (6.00mm)
Liittyvät tuotteet
SPD125-103M
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 4A 55 MOHM SMD