Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit SP1210-102G
API Delevan Inc. SP1210-102G
Osa numero
SP1210-102G
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 1UH 1.19A 147 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
Tuoteparametri
Osa numero SP1210-102G
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 1µH
Toleranssi ±2%
Nykyinen arvostelu 1.19A
Nykyinen - kylläisyys 1.29A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 147 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 100kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.101" (2.57mm)
Liittyvät tuotteet
SP1210-102G
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.19A 147 MOHM SMD