Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit SP1008R-223K
API Delevan Inc. SP1008R-223K
Osa numero
SP1008R-223K
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
    1.18480/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SP1008R-223K
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 22µH
Toleranssi ±10%
Nykyinen arvostelu 168mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 4.02 Ohm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 100kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.095" (2.41mm)