Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit SDS680R-153M
API Delevan Inc. SDS680R-153M
Osa numero
SDS680R-153M
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 15UH 800MA 90 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
Tuoteparametri
Osa numero SDS680R-153M
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 15µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 800mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 90 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi 33MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Taajuus - testi 100kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.115" (2.92mm)