| Osa numero | SDS130R-103M |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 10µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 2A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 145 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Taajuus - testi | 1MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.118" (3.00mm) |
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN DSUB RCPT 9POS STR SLDR CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN DSUB RCPT 9POS STR SLDR CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN DSUB RCPT 9POS STR SLDR CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN DSUB RCPT 9POS STR SLDR CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN DSUB RCPT 9POS STR SLDR CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15P STR SLDR CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN DSUB RCPT 9POS STR SLDR CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15P STR SLDR CUP
Varastossa: 0