| Osa numero | S1812-102F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 1µH |
| Toleranssi | ±1% |
| Nykyinen arvostelu | 755mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 350 mOhm Max |
| Q @ Freq | 40 @ 7.9MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 160MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 7.9MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1812 (4532 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1812 (4532 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.190" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.134" (3.40mm) |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM
Varastossa: 0