Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit S1812-101J
API Delevan Inc. S1812-101J
Osa numero
S1812-101J
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
    0.82535/pcs
  • 650 pcs
Tuoteparametri
Osa numero S1812-101J
Osan tila Active
Tyyppi -
Materiaali - ydin Iron
induktanssi 100nH
Toleranssi ±5%
Nykyinen arvostelu 1.49A
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 90 mOhm Max
Q @ Freq 50 @ 25MHz
Taajuus - itsestään resonanssi 460MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 25MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1812 (4532 Metric)
Toimittajan laitepaketti 1812 (4532 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.190" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.134" (3.40mm)