Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit S1008R-152K
API Delevan Inc. S1008R-152K
Osa numero
S1008R-152K
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 545MA 420 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
    1.22800/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero S1008R-152K
Osan tila Active
Tyyppi -
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 1.5µH
Toleranssi ±10%
Nykyinen arvostelu 545mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 420 mOhm Max
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Taajuus - itsestään resonanssi 72MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 7.9MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.095" (2.41mm)
Liittyvät tuotteet
S100
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA