| Osa numero | PT10-680HM |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | Powdered Iron |
| induktanssi | 10µH |
| Toleranssi | ±15% |
| Nykyinen arvostelu | 6.8A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 15 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.680" Dia (17.27mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.330" (8.38mm) |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH
Varastossa: 0