| Osa numero | ER1537-28JS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Phenolic |
| induktanssi | 4.7µH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 260mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 2.6 Ohm Max |
| Q @ Freq | 33 @ 7.9MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 90MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 7.9MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 150NH 2.45A 30 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 150NH 2.45A 30 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180NH 1.81A 55 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180NH 1.81A 55 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180NH 1.81A 55 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180NH 1.81A 55 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 220NH 1.81A 55 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180NH 1.81A 55 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180NH 1.81A 55 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP FILM 180UF 10% 1.5KVDC SCREW
Varastossa: 0