| Osa numero | EMI1806R-80 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 1 |
| Impedanssi @ Taajuus | 80 Ohm @ 100MHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 400mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 100 mOhm |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | 1806 (4516 Metric) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus (maksimi) | 0.071" (1.80mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FILTER LC(T) 0.05 OHM/0.01UF TH
Varastossa: 50000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FILTER LC(T) 0.05 OHM/1000PF TH
Varastossa: 24000
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 200 OHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 150 OHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 1.2 KOHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 2 KOHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FILTER LC(T) 0.05 OHM/100PF TH
Varastossa: 0