Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot CM6594R-154
API Delevan Inc. CM6594R-154
Osa numero
CM6594R-154
Kuvaus
CMC 150UH 600MA 4LN SMD
API Delevan Inc
    5.46497/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CM6594R-154
Osan tila Active
Suodatintyyppi -
Linjojen määrä 4
Impedanssi @ Taajuus -
Induktanssi @ Taajuus 150µH @ 1kHz
Virta-arvo (maksimi) 600mA
DC-vastus (DCR) (Max) 190 mOhm
Jännitearvot - DC -
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Asennustyyppi Surface Mount
Koko / ulottuvuus 0.390" x 0.400" (9.91mm x 10.04mm)
Korkeus (maksimi) 0.024" (0.60mm)