Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot CM6350-333
API Delevan Inc. CM6350-333
Osa numero
CM6350-333
Kuvaus
CMC 33UH 5.5A 2LN SMD
API Delevan Inc
    3.38503/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CM6350-333
Osan tila Active
Suodatintyyppi Power Line
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus -
Induktanssi @ Taajuus 33µH @ 10kHz
Virta-arvo (maksimi) 5.5A
DC-vastus (DCR) (Max) 7 mOhm
Jännitearvot - DC -
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount
Koko / ulottuvuus 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)
Korkeus (maksimi) 0.210" (5.33mm)