Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot CM6350-104
API Delevan Inc. CM6350-104
Osa numero
CM6350-104
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
CMC 100UH 3.3A 2LN SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Yleiset toimintatangot
API Delevan Inc
    3.38503/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CM6350-104
Osan tila Active
Suodatintyyppi Power Line
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus -
Induktanssi @ Taajuus 100µH @ 10kHz
Virta-arvo (maksimi) 3.3A
DC-vastus (DCR) (Max) 14 mOhm
Jännitearvot - DC -
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Arvioinnit -
hyväksynnät -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Koko / ulottuvuus 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)
Korkeus (maksimi) 0.210" (5.33mm)