| Osa numero | CM6149R-474 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 470µH @ 10kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 600mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 125 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.285" L x 0.285" W (7.24mm x 7.24mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.210" (5.33mm) |
| Pakkaus / kotelo | Horizontal, 4 PC Pad |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: CMC 2.2MH 180MA 2LN SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: CMC 1.5MH 240MA 2LN SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: CMC 1.2MH 300MA 2LN SMD
Varastossa: 0