| Osa numero | 4426-8 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Air |
| induktanssi | 28nH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 3A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | - |
| Q @ Freq | 105 @ 150MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 2.6GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 150MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.270" L x 0.120" W (6.86mm x 3.05mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.125" (3.18mm) |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 44POS GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 44POS GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS GLD
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Sine Systems Corp
Kuvaus: CONTACT PIN 14-18AWG CRIMP TIN
Varastossa: 1074
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: SOCKET ADAPTER QFP TO 44PLCC
Varastossa: 0