| Osa numero | 2512-103F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 10µH |
| Toleranssi | ±1% |
| Nykyinen arvostelu | 519mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 389mA |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.5 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 7.9MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2-SMD, J-Lead |
| Toimittajan laitepaketti | 2-SMD |
| Koko / ulottuvuus | 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.110" (2.79mm) |
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: ASSBLY TOOL FIXTURE BANANA PLUG
Varastossa: 6
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: ASSEMBLY HAND TOOL BANANA PLUG
Varastossa: 12